08.12.07



Rautasormi 75kg, Super ja 2x75kg Top 3











Jari Salmi Järvenpää Avoin 1.10min 12.08.2001

Marko Mäkinen Padasjoki
0.50min 23.08.2003

Petri Kujala Elimäki
0.49min 30.04.2001







Jari Salmi Järvenpää 40v. 0.39min 08.05.2004

Petri Kujala Elimäki
0.26min 17.12.2005

Arto Junttila Niinisalo
0.25min 28.06.2002

Heikki Sepänmaa Järvenpää
0.19min 21.07.2001

Jarmo Meriä Helsinki
0.19min 03.03.2007







Heikki Sepänmaa Järvenpää 45v. 0.19min 21.07.2001

Jarmo Meriä Helsinki
0.19min 03.03.2007

Kari Lehtimäki Järvenpää
0.18min 05.07.2003

Kari Laakso Järvenpää
0.18min 01.05.2004







Heikki Sepänmaa Järvenpää 50v. 0.19min 21.07.2001

Valto Masalin Kerava
0.12min 20.11.1999

Taito Simola Kerava
0.11min 19.09.1998







Valto Masalin Kerava 55v. 0.12min 20.11.1999

Taito Simola Kerava
0.11min 19.09.1998

Mauno Keränen Ristinummi
0.08min 23.03.2002







Valto Masalin Kerava 60v. 0.12min 20.11.1999

Taito Simola Kerava
0.11min 19.09.1998

Lauri Reijonen Järvenpää
0.07min 05.06.1999

Mauno Keränen Ristinummi
0.07min 05.05.2007

Kari Perho Järvenpää
0.03min 02.08.2006

Kalle Salonen Padasjoki
0.02min 18.08.2007







Taito Simola Kerava 65v. 0.11min 19.09.1998

Lauri Reijonen Järvenpää
0.07min 05.06.1999

Kalle Salonen Padasjoki
0.02min 18.08.2007







Lauri Reijonen Järvenpää 70v. 0.03min 21.06.2003







Sami Paananen Järvenpää 23v. 0.39min 02.10.1998

Matti Pietarinen Vantaa
0.32min 16.02.2001

Harri Mannela Ylivieska
0.24min 17.04.2004

Ora Rolf Lahti
0.20min 05.10.2003







Harri Mannela Ylivieska 20v. 0.24min 17.04.2004

Ora Rolf Lahti
0.20min 05.10.2003







Harri Mannela Ylivieska 18v. 0.24min 17.04.2004

Sami Perkkiö Järvenpää
0.02min 05.12.2003

Petri Piiroinen Liperi
0.01min 01.07.2004







Jani Rainela Helsinki 16v. 0.01min .2005






Super











Jari Salmi Järvenpää Avoin 1.40min 16.08.2003

Marko Mäkinen Padasjoki
1.34min 23.08.2003

Petri Kujala Elimäki
1.04min 16.02.2002

Sami Paananen Järvenpää
1.01min 10.12.2005

Marlo Sokka Kerava
0.59min 04.05.2002

Arto Junttila Niinisalo
0.50min 28.06.2002

Mika Korkiamäki Kankaanpää
0.48min 25.06.2003

Juha Andersson Järvenpää
0.46min 30.07.2005

Antti Ahvenainen Järvenpää
0.40min 06.08.2007







Jari Salmi Järvenpää 40v. 1.01min 08.05.2004

Arto Junttila Niinisalo
0.50min 28.06.2002

Veijo Riikonen Järvenpää
0.29min 31.12.2001

Jarmo Meriä Helsinki
0.28min 03.03.2007

Tatu Karhu Turku
0.27min 05.05.2007

Kari Laakso Järvenpää
0.26min 01.05.2004

Risto Gröhn Sipoo
0.23min 01.07.2004

Mauno Keränen Ristinummi
0.16min 23.03.2002







Jarmo Meriä Helsinki 45v. 0.28min 03.03.2007

Kari Laakso Järvenpää
0.26min 01.05.2004

Mauno Keränen Ristinummi
0.16min 23.03.2002

Arto Lainio Ohkola
0.09min 19.06.2004













Mauno Keränen Ristinummi 50v. 0.16min 23.03.2002

Kalle Salonen Padasjoki
0.03min 18.08.2007

Veli Heinonen Padasjoki
0.02min 05.07.2003







Mauno Keränen Ristinummi 55v. 0.16min 23.03.2002

Kalle Salonen Padasjoki
0.03min 18.08.2007







Mauno Keränen Ristinummi 60v. 0.05min 12.08.2006

Kalle Salonen Padasjoki
0.03min 18.08.2007







Kalle Salonen Padasjoki 65v. 0.03min 18.08.2007







Matti Pietarinen Vantaa 23v. 0.38min 16.02.2002

Harri Mannela Ylivieska
0.25min 17.04.2004

Ora Rolf Lahti
0.15min 24.10.2004







Harri Mannela Ylivieska 20v. 0.25min 17.04.2004

Petri Piiroinen Liperi
0.02min 01.07.2004







Harri Mannela Ylivieska 18v. 0.25min 17.04.2004

Petri Piiroinen Liperi
0.02min 01.07.2004






Super 2x75kg










Jari Salmi Järvenpää Avoin 0.40min 14.08.2004

Marlo Sokka Kerava
0.30min 31.12.2004

Harri Nuopponen Lahti
0.30min 06.10.2007

Tony Hartonen Espoo
0.29min 08.12.2007

Juha Andersson Järvenpää
0.27min 01.10.2005

Sami Paananen Järvenpää
0.23min 27.04.2002







Marko Pietarinen Vantaa
0.20min 15.12.2001

Jarmo Ruotsalainen Nilsiä
0.20min 17.07.2004

Jukka Runninmäki Soini
0.20min 01.10.2005

Marko Siren Vääksy
0.20min 05.05.2007

Veijo Riikonen Järvenpää
0.18min 27.06.2003

Jarmo Meriä Helsinki
0.13min 08.12.2007

Aki Tuiskula Vantaa
0.11min 17.12.2005

Lasse Veck Järvenpää
0.10min 02.07.2004







Joni Kirkkomäki Kylmäkoski
0.09min 05.10.2005

Mikko Vesanen Paimio
0.08min 05.05.07

Matti Pietarinen Vantaa
0.08min 15.12.2001

Arto Junttila Niinisalo
0.08min 27.06.2002

Petri Kujala Elimäki
0.06min 13.04.2002

Hannu Rajala Kerava
0.06min 27.07.2002

Petri Piiroinen Liperi
0.06min 01.07.2004

Harri Mannela Ylivieska
0.06min 14.08.2004







Kimmo Metsälä Järvenpää
0.06min 06.09.2006

Veli Heinonen Padasjoki
0.04min 05.07.2003







J-P Lehtinen Järvenpää
0.03min 15.12.2001

Jouni Klinga Tuusula
0.03min 27.05.2002

Risto Gröhn Sipoo
0.03min 16.08.2003







Risto Matvejeff Jamppa
0.02min 15.12.2001

Kari Laakso Järvenpää
0.02min 01.05.2004







Jari Salmi Järvenpää 40v. 0.40min 14.08.2004

Harri Nuopponen Lahti
0.30min 06.10.2007

Marko Siren Vääksy
0.20min 05.05.2007

Veijo Riikonen Järvenpää
0.18min 27.06.2003

Jarmo Meriä Helsinki
0.13min 08.12.2007

Arto Junttila Niinisalo
0.08min 27.06.2002

Lasse Veck Järvenpää
0.07min 31.12.2004

Jarmo Meriä Helsinki
0.06min 17.06.2006

Kimmo Metsälä Järvenpää
0.06min 06.09.2006

Veli Heinonen Padasjoki
0.04min 05.07.2003

Risto Gröhn Sipoo
0.03min 16.08.2003

Risto Matvejeff Jamppa
0.02min 15.12.2001

Kari Laakso Järvenpää
0.02min 01.05.2004

Mauno Keränen Ristinummi
0.01min 19.01.2002







Harri Nuopponen Lahti 45v. 0.30min 06.10.2007

Jarmo Meriä Helsinki
0.13min 08.12.2007

Veli Heinonen Padasjoki
0.04min 05.07.2003

Jarmo Meriä Helsinki
0.04min 03.06.2006

Kari Laakso Järvenpää
0.02min 01.05.2004

Mauno Keränen Ristinummi
0.01min 19.01.2002







Veli Heinonen Padasjoki 50v. 0.04min 05.07.2003

Mauno Keränen Ristinummi
0.01min 19.01.2002







Mauno Keränen Ristinummi 55v. 0.01min 19.01.2002







Mauno Keränen Ristinummi 60v. 0.01min 28.06.2006







Joni Kirkkomäki Kylmäkoski 23v. 0.09min 05.10.2005

Matti Pietarinen Vantaa
0.08min 15.12.2001

Petri Piiroinen Liperi
0.06min 01.07.2004

Harri Mannela Ylivieska
0.06min 14.08.2004







Petri Piiroinen Liperi 20v. 0.06min 01.07.2004

Harri Mannela Ylivieska
0.06min 14.08.2004







Petri Piiroinen Liperi 18v. 0.06min 01.07.2004

Harri Mannela Ylivieska
0.01min 31.12.2003






Super 3-ottelu










Marlo Sokka Kerava Avoin 0.11min 31.12.2004

Juha Andersson Järvenpää
0.10min 31.12.2006

Jari Salmi Järvenpää
0.10min 01.05.2004

Sami Paananen Järvenpää
0.08min 02.07.2004

Arto Junttila Niinisalo
0.07min 25.06.2003

Jouni Klinga Tuusula
0.03min 26.06.2002

Harri Nuopponen Lahti
0.03min 06.10.2007







Jari Salmi Järvenpää 40v. 0.10min 01.05.2004

Arto Junttila Niinisalo
0.07min 25.06.2003

Harri Nuopponen Lahti
0.03min 06.10.2007

Jarmo Meriä Helsinki
0.02min 06.06.2007

Veijo Riikonen Järvenpää
0.01min 12.05.2002

Mauno Keränen Ristinummi
0.01min 16.08.2003

Kimmo Metsälä Järvenpää
0.01min 06.09.2006







Harri Nuopponen Lahti 45v. 0.03min 06.10.2007

Jarmo Meriä Helsinki
0.02min 06.06.2007

Mauno Keränen Ristinummi
0.01min 16.08.2003







Mauno Keränen Ristinummi 50v. 0.01min 16.08.2003







Harri Mannela Ylivieska 23v. 0.02min 14.08.2004

Petri Piiroinen Liperi
0.01min 01.07.2004

Veli-Pekka Tuomola Halikko
0.01min 04.04.2007







Harri Mannela Ylivieska 20v. 0.02min 14.08.2004

Petri Piiroinen Liperi
0.01min 01.07.2004







Harri Mannela Ylivieska 18v. 0.01min 13.03.2004

Petri Piiroinen Liperi
0.01min 01.07.2004







www.rautakoura.com